Klobásy  Počet produktů: 7

Klobásy
Klobásy jsou vyráběné z mletého masa s přidáním různých ingrediencí v pikantní, a kořeněné chutě. Po tepelné úpravě studeným nebo teplým kouřem v udírně dostávají klobásy svojí charakteristickou chuť a vůni.
149 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Polosuchá klobása. Hmotnost 150g/ks. Výrobek lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

239 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Trvanlivá klobása. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost cca 100g/ks. Výrobek lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

239 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Polosuchá klobása. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost 200g/ks. Výrobek lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

369 Kč za kg

Masný výrobek tepelně neopracovaný - uzený studeným kouřem. Trvanlivá maďarská klobása. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost 100g/ks. Výrobek lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

259 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Polosuchá klobása. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost 150g/ks. Výrobek lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

239 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Trvanlivá klobása. Hmotnost cca 100g/ks. Výrobek lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

Zobrazeno 1 - 7 z 7 položek