Trvanlivé salámy  Počet produktů: 5

Trvanlivé salámy
Trvanlivé masné výrobky lze popsat jako masné výrobky, u kterých bylo dosaženo prodloužení trvanlivosti pomocí různých technologických procesů jako např. snížením aktivity vody. K úbytku vody dochází při jejich sušení. Trvanlivé výrobky rozdělujeme do dvou skupin a to jsou výrobky trvanlivé tepelně opracované a fermentované trvanlivé masné výrob...
Trvanlivé masné výrobky lze popsat jako masné výrobky, u kterých bylo dosaženo prodloužení trvanlivosti pomocí různých technologických procesů jako např. snížením aktivity vody. K úbytku vody dochází při jejich sušení. Trvanlivé výrobky rozdělujeme do dvou skupin a to jsou výrobky trvanlivé tepelně opracované a fermentované trvanlivé masné výrobky.
Zobrazit
225 Kč za kg

Masný výrobek uzený studeným kouřem. Trvanlivý salám. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost cca 1,5 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

195 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Trvanlivý salám. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost cca 1 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

189 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Trvanlivý salám. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost cca 1,3 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

565 Kč za kg

Uzený masný výrobek, fermentovaný, uzený studeným kuořem. Pravý maďarský uherák. Hmotnost 400g, 800g, 1,2 kg /ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

245 Kč za kg

Masný výrobek tepelně neopracovaný - uzený studeným kouřem. Trvanlivý salám. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost cca 500g/ks. Obdélníkový nákroj.

Zobrazeno 1 - 5 z 5 položek