Měkké uzeniny  Počet produktů: 5

Měkké uzeniny
Jedná se o výrobky z mělněného masa vyráběné v drobných velikostech nebo jsou naplněné do střeva větších kalibrů. Vyrábí se jednotlivě nebo v souvislých dlouhých pramenech, které se pak dělí převázáním, přetáčením, sponkováním nebo mechanickým dělením. Jako obal se obvykle používají přírodní střeva a tak se drobné masné výrobky konzumují většino...
Jedná se o výrobky z mělněného masa vyráběné v drobných velikostech nebo jsou naplněné do střeva větších kalibrů. Vyrábí se jednotlivě nebo v souvislých dlouhých pramenech, které se pak dělí převázáním, přetáčením, sponkováním nebo mechanickým dělením. Jako obal se obvykle používají přírodní střeva a tak se drobné masné výrobky konzumují většinou s obalem. Tyto výrobky jsou tepelně opracované a většinou zauzené. Při výběru masa dáváme přednost masu z mladších kusů zvířat. Toto maso je většinou křehké, šťavnaté a má světlou barvu, která je pro měkké salámy typická.
Zobrazit
95 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Měkká uzenina. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost balení cca 2 kg. Výrobek lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

219 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Měkká uzenina. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost cca 70g/ks. Výrobek lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

135 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný. Měkká uzenina. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost cca 3 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

149 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený, obarvený kullerem. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost 100g/ks. Výrobek lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

149 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Měkká uzenina. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost cca 100g/ks. Výrobek lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

Zobrazeno 1 - 5 z 5 položek