Speciality  Počet produktů: 5

Speciality
Speciality jsou výrobky, zpracovávané náročnými výrobními postupy a jsou vyrobeny z velmi kvalitních surovin (většinou z kýty a pečeně). Uplatnění mají ve studené kuchyni.
185 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - obarvený paprikou. Specialita. Přirozeně bezlepkový výrobek, neobsahuje alergeny. Hmotnost cca 2kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

169 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný. Specialita z libovéno vepř. masa. mírně zauzená. Přirozeně bezlepkový výrobek. Hmotnost 1,5 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

189 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - mírně zauzený. Specialita vyrobena z kuřecích prsou. Přirozeně bezlepkový výrobek, neobsahuje alergeny. Hmotnost 1,5 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

195 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný, obarvený kullerem. Specilita s mírným tukovým krytím. Přirozeně bezlepkový výrobek, neobsahuje alergeny. Hmotnost cca 1,5 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

255 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - uzený. Obarvený v kulleru. Specialita. Přirozeně bezlepkový výrobek, neobsahuje alergeny. Hmotnost cca 2 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

Zobrazeno 1 - 5 z 5 položek