Šunky  Počet produktů: 6

Šunky
Šunkou se rozumí celosvalový masný výrobek, při jehož výrobě se používá nasolené kvalitní maso z vepřové kýty. Šunky se podle komoditní vyhlášky dělí jakostně na šunku nejvyšší jakosti, šunku výběrovou a standardní. Šunka nejvyšší jakosti musí obsahovat nejméně 16 % čistých svalových bílkovin, šunka výběrová 13 % čistých svalových bílkovin a šun...
Šunkou se rozumí celosvalový masný výrobek, při jehož výrobě se používá nasolené kvalitní maso z vepřové kýty. Šunky se podle komoditní vyhlášky dělí jakostně na šunku nejvyšší jakosti, šunku výběrovou a standardní. Šunka nejvyšší jakosti musí obsahovat nejméně 16 % čistých svalových bílkovin, šunka výběrová 13 % čistých svalových bílkovin a šunka standardní nejméně 10 % čistých svalových bílkovin.
Zobrazit
150 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný. Měkký salám s typickou chutí.Přirozeně bezlepkový výrobek, neobsahuje alergeny. Hmotnost cca 3 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

199 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný - lisovaný. Vykoštěná kolena ručně skládaná s kůží. Přirozeně bezlepkový výrobek, neobsahuje alergeny. Hmotnost cca 1,7kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

210 Kč za kg

Klasická šunka od kosti, zbavená kostí, rozdělená na menší části. Přirozeně bezlepkový výrobek, neobsahuje alergeny. Vakuově balená. Hmotnost cca 1,2 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

229 Kč za kg

Dušená šunka vyrobená z celé vepř. kýty. Kulatý nákroj. Přirozeně bezlepkový výrobek, neobsahuje alergeny. Hmotnost cca 4 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

195 Kč za kg

Masný výrobek tepelně opracovaný, šunka standartní. Vyrobeno z krůtích prsou. Přirozeně bezlepkový výrobek, neobsahuje alergeny. Hmotnost cca 3,6 kg/ks. Výrobek lze nakrájet v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

Zobrazeno 1 - 6 z 6 položek