Jehněčí maso  Počet produktů: 3

Jehněčí maso
Jehněčí maso je ze savých nebo dokrmovaných mladých kusů ovcí a beranů ve věku 3 – 6 měsíců. Hmotnost celých kusů je 15 - 20 kg. Jde o kvalitní maso bílé, velmi jemné a dobře stravitelné, čímž splňuje dnešní požadavky na zdravou a plnohodnotnou výživu. Kromě své typické vůně, chutě a dobré stravitelnosti se jehněčí maso vyznačuje vysokým obsahem...
Jehněčí maso je ze savých nebo dokrmovaných mladých kusů ovcí a beranů ve věku 3 – 6 měsíců. Hmotnost celých kusů je 15 - 20 kg. Jde o kvalitní maso bílé, velmi jemné a dobře stravitelné, čímž splňuje dnešní požadavky na zdravou a plnohodnotnou výživu. Kromě své typické vůně, chutě a dobré stravitelnosti se jehněčí maso vyznačuje vysokým obsahem důležitých aminokyselin, vitamínů a minerálních látek. Díky svému složení příznivě ovlivňuje metabolismus cholesterolu a je vhodné i pro bezlepkovou dietu.
Zobrazit
295 Kč za kg

1 ks má hmotnost 5 kg, surovina je bez kosti, třásní, kloubních pouzder, s minimálním obsahem tuku. Na požádání zavákuujem.

359 Kč za kg

1 ks má hmotnost zadní 400g, přední 300g. Na požádání zavákuujem.

410 Kč za kg

1 ks má hmotnost 4.5 kg, surovina je bez kosti, třásní, kloubních pouzder, s minimálním obsahem tuku. Na požádání zavákuujem.

Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek