Drůbeží maso čerstvé  Počet produktů: 20

Drůbeží maso čerstvé
Drůbeží maso obsahuje méně tuku a tím je významné z hlediska zdravé výživy, tkáň je jemná, křehká a lehce stravitelná a lze ji dobře kombinovat s dalšími potravinami. Ve srovnání s masem ostatních jatečných zvířat, vykazuje nižší energetickou hodnotu, ale vyšší obsah hodnotných lehce stravitelných bílkovin, jež obsahují všechny aminokyseliny, ne...
Drůbeží maso obsahuje méně tuku a tím je významné z hlediska zdravé výživy, tkáň je jemná, křehká a lehce stravitelná a lze ji dobře kombinovat s dalšími potravinami. Ve srovnání s masem ostatních jatečných zvířat, vykazuje nižší energetickou hodnotu, ale vyšší obsah hodnotných lehce stravitelných bílkovin, jež obsahují všechny aminokyseliny, nepostradatelné v lidské výživě. Bílá svalovina obsahuje vyšší procento bílkovin než tmavá a nejbohatší na ně kromě kuřecího je i maso krůtí. Jejich výrazně nižší obsah vykazuje vodní drůbež, a to tím nižší, čím více je vykrmená. Drůbeží maso je bohaté na stopové prvky, na draslík, který je důležitý pro svalovou činnost, zejména srdeční, je zdrojem fosforu a obsahuje i železo podporující tvorbu červených krvinek. Obsah minerálních látek ve svalovině celkem dosahuje 1 – 1,5 %.
Zobrazit
na stránku
55 Kč za kg

Čerstvý výrobek, třída jakosti A. 1 ks má hmostnost cca 1,5 kg. Na požádání zavákuujem.

39 Kč za kg

Čerstvý výrobek, třída jakosti A. 1 ks má hmostnost cca 350g. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

79 Kč za kg

Čerstvý výrobek, třída jakosti A. 1 ks má hmostnost cca 100g. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

125 Kč za kg

Čerstvý výrobek, třída jakosti A. 1 ks má hmostnost cca 200g. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

65 Kč za kg

Čerstvý výrobek, třída jakosti A. 1 ks má hmostnost cca 80g. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

25 Kč za kg

Čerstvý výrobek, třída jakosti A. 1 ks má hmostnost cca 300g. Volně baleno.

99 Kč za kg

Čerstvý výrobek, třída jakosti A. 1 ks má hmostnost cca 200g. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

165 Kč za kg

1 trs má hmostnost u krůt cca 1,5 kg a krocánů cca 2,5 kg, čerstvý výrobek, třída jakosti A. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

135 Kč za kg

Čerstvý výrobek, třída jakosti A. 1 ks má hmostnost 800g. Na požádání zavákuujem.

87 Kč za kg

1 ks má hmostnost u krůt cca 400g a krocánů cca 800g, čerstvý výrobek, třída jakosti A. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

75 Kč za kg

Čerstvý výrobek, třída jakosti A. 1 ks má hmostnost cca 70g. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

75 Kč za kg

Čerstvý výrobek, třída jakosti A. 1 ks má hmostnost cca 35 g. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

Zobrazeno 1 - 12 z 20 položek