Hovězí maso  Počet produktů: 13

Hovězí maso
Hovězí maso se získává z jalovic, krav, býků a volů (vykastrovaných býků). Má cihlově červenou až hnědočervenou barvu. Patří k biologicky nejhodnotnějším druhům masa. Maso z jalovic je světle červené, tuk je světlý až bílý. Maso z volů je hnědočervené, mramorově prorostlé tukem a je jemně vláknité. Maso z býků je hrubě vláknité, houževnaté a obs...
Hovězí maso se získává z jalovic, krav, býků a volů (vykastrovaných býků). Má cihlově červenou až hnědočervenou barvu. Patří k biologicky nejhodnotnějším druhům masa. Maso z jalovic je světle červené, tuk je světlý až bílý. Maso z volů je hnědočervené, mramorově prorostlé tukem a je jemně vláknité. Maso z býků je hrubě vláknité, houževnaté a obsahuje málo tuku. Maso z krav, zejména starších, má tužší, hrubě vláknitou svalovinu s menším mnonožstvým tuku.
Zobrazit
na stránku
175 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 5 až 7 kg, surovina se skládá převážně z žebrovité části a je začištěná od přebytečného tukového krytí. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

245 Kč za kg

Jednotlivé šály mají hmotnost cca. 5 kg, surovina je bez kosti, třásní, kloubních pouzder, tukového krytí. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

259 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 2 kg, surovina je začištěna od přebytečného tukového krytí. Na požádání zavákuujem.

399 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 4 až 5 kg o tloušce cca 4 cm, surovina je začištěna od přebytečného tukového krytí. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

460 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 1 až 1.5 kg, surovina je začištěna od přebytečného tukového krytí. Na požádání zavákuujem.

59 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 200 g, morková kost je těžena z kostí kýt a plecí, nařezané po 7 cm bez kloubních hlavic. Volně baleno.

199 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 8 až 10 kg, surovina skládá z vysoké, kulaté a loupané plece je začištěna od přebytečného tukového krytí. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

899 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 1.8 kg a více, surovina je začištěna od přebytečného tukového krytí. Na požádání zavákuujem.

199 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 400 g, surovina je těžena z čelistí hovězích hlav, jsou začištěné od přebytečného tukového krytí. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

179 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 1,5 kg, surovina je bez kosti a tukového krytí. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

189 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 8 až 10 kg, surovina je začištěna od přebytečného tukového krytí. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

189 Kč za kg

Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem. Poměr masa hovězího 70% zbytek tvoří tuk. Do suroviny nejsou přidávány žádné směsi koření, voda ani sůl.

Zobrazeno 1 - 12 z 13 položek