Vepřové maso  Počet produktů: 13

Vepřové maso
Vepřové maso je jemně vláknité růžové až světle červené a má osobitou lahodnou vůni. Svalovina je prorostlá tukem, obsahuje 20 až 40% tuku. Vzhledem k obsahu tuku má vepřové maso vyšší energetickou hodnotu a je tím také hůře stravitelné. Chutˇ vepřového masa je ovlivněna věkem a způsobem krmení.
na stránku
125 Kč za kg

Jednotlivé šály mají hmotnost cca. 2 kg, surovina je bez kosti, třásní, kloubních pouzder, tukového krytí a kůže. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

115 Kč za kg

Celý kus má hmotnost cca. 3,5 kg, surovina je bez kosti, třásní, kolene, kloubních pouzder a kůže. Svalovina je nepotrhaná (nerozřezaná), zbavena tukovéko krytí. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

159 Kč za kg

Celý kus má hmotnost cca. 3 kg, surovina je bez kosti, třásní, chrupavky na horní části a kůže. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

129 Kč za kg

Celý kus má hmotnost cca. 4 kg, surovina je bez kosti, tuku a tzv. řetízku. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

115 Kč za kg

Celý kus má hmotnost cca. 7 kg kde větší poměr zhruba 70% tvoří bok s kostí,pokrytí kuží je minimální. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

139 Kč za kg

Celý kus má hmotnost cca. 6 kg, surovina je bez kosti a třásní s min. pokrytí kůže. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

219 Kč za kg

1 kus má hmotnost cca. 600 g, surovina je bez tuku a třásní. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

49 Kč za kg

Celý kus má hmotnost cca. 900 až 1000 g kde je poměr zhruba 30% kost a zbytek svalovina pokrytá kůží. Surovina je od plece oddělená klasickým způsobem (šikmým řezem).

129 Kč za kg

Celý kus má hmotnost cca. 600 g kde je poměr zhruba 20% kost a zbytek svalovina z kýty která není pokrytá kůží. Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem.

69 Kč za kg

Surovina je dodávána v libovolném množství, celá bez kůže. Tloušťka sádla je cca 1,5 cm.

75 Kč za kg

Celý kus má hmotnost cca. 1500 až 1800 g kde je poměr zhruba 40% kost a zbytek svalovina pokrytá kůží.

155 Kč za kg

Surovinu lze objednat v libovolné váze a na požádání zavákuujem. Poměr masa hovězího a vepřového v 80% zbytek tvoří tuk. Do suroviny nejsou přidávány žádné směsi koření, voda ani sůl.

Zobrazeno 1 - 12 z 13 položek